RSS Feed
 1. Nowa strona Agencji interaktywnej Iris Art – zapraszamy

  Czerwiec 19, 2011 by Sylwia Nawrot

  Zapraszamy na nową stronę Agencji interaktywnej Iris Art w szczególności do galerii realizacji.

  www.IrisArt.pl

  Enjoy!


 2. WielkoMocne życzenia

  Kwiecień 22, 2011 by Sylwia Nawrot

  Kolorowe WielkoMocne życzenia:)

  Dla Ciebie i dla Ciebie, i dla Pani i dla Pana, i dla tamtej Pani też..WielkoMocne życzenia 2011


 3. Wiele stron Żuławskiego Dworu – ekstremalnie, rodzinnie i uroczyście w jednym

  Marzec 22, 2011 by Sylwia Nawrot

  Lubisz ekstremalne rozrywki na łonie natury (paintball, strzelanie, quady i bugi itp.)?

  A może szukasz miejsca na imprezę firmową lub sali i restauracji na wesele w klimatycznym miejscu, ciekawego pleneru na sesję ślubną?

  Jesteś właścicielem takiego miejsca i potrzebujesz strony internetowej?

  www.zulawskidwor.pl - strona internetowa domu weselnego i restauracji (więcej…)


 4. www.KobiecaStronaBiznesu.pl ruszyła!

  Lipiec 28, 2010 by Sylwia Nawrot

  Logo ksbWitajcie!

  Z ogromnym podekscytowaniem informuję, iż wraz z lipcowym słońcem ruszyła strona projektu www.KobiecaStronaBiznesu.pl o którym pisałam w poprzednim wpisie pt.: „Zaproszenie na wernisaż wystawy”.

  Zapraszam do śledzenia, pojawiają się tam nowe fascynujące konkursy, bieżące informacje o kobiecych firmach biorących udział w projekcie oraz gdzie aktualnie można zobaczyć wystawę.

  Zostań naszym fanem na www.facebook.com/irisart.eu oraz  www.facebook.com/KobiecaStronaBiznesu i bądź na bieżąco z informacjami nt. projektu o tajnym kryptonimie KSB;) Jako pierwszy/pierwsza będziesz informowany o konkursach i innych akcjach, które planujemy już niedługo.

  Ciekawi też jesteśmy Waszych relacji z założenia firmy – piszcie na FB w temacie „Co Ciebie skłoniło do założenia firmy?”

  Niech boska pasja tworzenia będzie z Tobą!


 5. Kobieca Strona Biznesu – zaproszenie na wernisaż wystawy:)

  Czerwiec 16, 2010 by Sylwia Nawrot

  Z przyjemnością Zapraszam na Wystawę Kobieca Strona Biznesu – czyli dwadzieścia jeden biznesowych portretów kobiet promujących swoją działalność zawodową w oprawie artystycznych zdjęć.
  Jest to także okazja do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych z uczestniczkami projektu oraz gośćmi wernisażu.

  Przyjemność oglądania wystawy w CH Manhattan w Gdańsku możesz mieć do połowy lipca 2010. Więcej o projekcie na www.kobiecastronabiznesu.pl

  Zaproszenie na wernisaż KSB

  Aktualizacja: Relację i zdjęcia z wystawy można zobaczyć na stronie Dziennika Bałtyckiego. 6. Poszukiwany Web developer PHP/MySQL/Zend, front end developer – z pasją, do pracy lub współpracy!

  Maj 27, 2010 by Sylwia Nawrot

  Wymagania:

  Jesteś kreatywnym web developerem z pasją i koniecznie doświadczeniem we wdrażaniu autorskich sklepów internetowych i cms?

  Dodatkowo potrafisz tak pociąć stronę, że wygląda identycznie w każdej przeglądarce?

  Jesteś mistrzem PHP 5, MySQL 5, ZEND Framework nie ma dla Ciebie tajemnic, a praktyczne zastosowanie XHTML/CSS zgodne z w3c to dla Ciebie pestka?

  Projektowanie przyjaznych cms to dla Ciebie standard pracy? Liczy się twórcze myślenie, otwartość, doświadczenie webowe oraz coś czym się wyróżniasz od innych.

  Co oferujemy i jak zacząć?

  Oferujemy dobre wynagrodzenie i elastyczne warunki stałej współpracy/pracę zdalną – docelowo jak spodobamy się sobie nawzajem – pracę na miejscu w biurze w Gdańsku

  Standardowe CV zachowaj dla innych, do nas wyślij CV skrócone z opisanymi osiągnięciami, realizacjami, umiejętnościami (od kiedy je znasz i kiedy i do czego ostatnio stosowałeś), linki do stron www i sklepów wykonanych przez Ciebie oraz krótki list gończy – co dzięki naszej współpracy osiągniemy, co takiego umiesz i jak to potrafisz wykorzystać, że jesteś osobą której szukamy:)

  Napisz też jakim sposobem współpracy lub pracy jesteś zainteresowany/a oraz jak bardzo jesteś dyspozycyjny i od kiedy.

  Pisz śmiało na praca@irisart.pl lub dzwoń 609-600-110 – czekamy na Ciebie!


 7. Co to jest Augmented reality (AR) – czyli wsiądź do BMW Z4 w zaciszu swojego domu i poczuj te emocje już teraz:)

  Maj 20, 2010 by Sylwia Nawrot

  Czytaliście co to jest Augmented Reality? Zainspirowana notką Natalii Hatalskiej Polski oddział Volvo wykorzystuje technologię AR zaczęłam szukać:) Volvo wykorzystało AR do folderów – które przy komputerze z włączoną kamerką internetową umożliwiają zobaczenie auta w 3D. Jak to działa można zobaczyć tutaj – „AR w akcji – Volvo„.

  Inny przykład – Nokia Point and Find. Można ustawić kamerkę w komórce na obiekt, który widzisz i już wiesz – gdzie jesteś, co to za zabytek, gdzie jest najbliższy bankomat itp. Wszystko zależy jak wykorzystasz AR.

  Jak Wam się podoba taka technologia?:) Jak Wy byście ją zastosowali?

  Poniżej reklama BMW Z4 z zastosowaniem AR na ulicach Londynu:)